foto1
Serwis samochodowy
foto1
Wulkanizacja całodobowa
foto1
Przechowalnia opon
foto1
Serwis klimatyzacji
foto1
Elektronika samochodowa


Zawsze solidnie i na czas.

W ciągu jednego roku poprzez przewody i złącza z układu ubywa ok. 10 do 15 proc. czynnika. Oznacza to, że już po trzech latach zdolność do schładzania wnętrza samochodu ulega drastycznemu ograniczeniu.

Bakterie, grzyby i inne drobnoustroje osadzające się na parowniku powodują powstawanie niemiłych woni i mogą wywołać reakcje alergiczne pasażerów samochodu. Parownik jest zamontowany pod deską rozdzielczą i zintegrowany z systemem wentylacji wnętrza pojazdu. Osadzająca się na jego powierzchni wilgoć ze schładzanego powietrza i brak światła stanowią idealne warunki do rozwoju bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów. Docierają one do parownika wraz z kurzem z zasysanego powietrza i osiadają na blaszkach radiatora parownika, skąd poprzez system wentylacji docierają do kabiny.

Nasz serwis wykonuje Specjalistyczny przegląd klimatyzacji samochodowej który zalecamy wykonać raz w roku. W ramach takiego przeglądu sprawdzamy filtr kabiny, kontrolujemy naciąg paska napędu sprężarki, myjemy skraplacz (po zimie i przy widocznym zanieczyszczeniu), kontrolujemy wszystkie elementy układu, sprawdzamy parametry pracy układu na przyrządach.

Wykonujemy również kompleksowe czyszczenie oraz dezynfekcję klimatyzacji.